Company Name

Panopticum

Przemówienia wygłaszane są z rozmaitych okazji-powitania osoby, podziękowania, jubileuszu (na przykład urodzin bądź założenia instytucji) lub rocznicy (na. Przemówienie z okazji Dnia Nauczyciela. Przemówienie z okazji Dnia Nauczyciela. Przemowienie. Mam zaszczyt powitac panstwa w imieniu uczniow [gimnazjum?. Tekst powitania biskupa (20); przemówienie na dzień edukacji narodowej (13). Przemowienie z okazji dnia patrona jana pawła 2 (1). Przemówienie z okazji nadania Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu tytułu Honorowego. Po powitaniu Marszałek udał się do katedry na spotkanie z biskupem. Przemówienie z okazji uroczystości św. Kazimierza. Pragnę jeszcze raz serdecznie powitać wszystkich Rodaków pielgrzymów, a więc grupę z Ostrowa.Powitanie papieskie do uczestników Światowego Dnia Młodzieży 18. 08. 2005. Przemówienie z okazji wręczenia Oświęcimskiej Nagrody Praw Człowieka, 16. 10. 2005. Przemówienie na wesele. Przemówienie z okazji zakończenia roku szkolnego. Rozpoczęcie roku szkolnego: powitania, przemówienia, dobre rady.


PrzemÓwienie z okazji otwarcia oŚrodka wspÓŁpracy. polsko-sŁowackiej w nowym targu. Serdecznie powitać wszystkich przybyłych na tę uroczystość. Witamy: . Przemówienie. Powitanie Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo Nauczyciele! Najserdeczniej witam wszystkich zgromadzonych z okazji jednego z.

Życzenia z okazji dnia kobiet. Żyj tak, aby każdy kolejny dzień. z okazji tego szczególnego dnia chciałbym życzyć Tobie wszystkiego najlepszego.

Z tej też okazji mamy zaszczyt być dziś gospodarzami Gminnej Inauguracji Roku Szkolnego 2008/09. Niezmiernie miło jest mi powitać przewodniczących. Przemówienie zachęcające młodzież do udziału w życiu społecznym, przemówienie do uczniów z okazji promocji kultury europejskiej, powitanie hierarchy.

19 Lis 1999. Przemówienie referenta ds. Kultury z okazji rozpoczęcia obchodów Oni muzyki 18. Powitanie na wieczorze poezji 19. Przemówienie na rozdaniu.

Przemówienie Marszałka Województwa Śląskiego z okazji Święta 3 Maja. i wypowiedziane na powitanie Europy przez prezydenta Kwaśniewskiego u stóp Akropolu.

. Przemówienie z okazji poświęcenia biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Pragnę powitać serdecznie wszystkich, którzy zgromadzili się w

. Przemówienie Wójta Gminy z okazji dnia babci i dziadka, 4. Chciałbym wszystkich bardzo serdecznie powitać i podziękować za zaproszenie mnie.

„ Na dzisiejszym apelu przygotowanym z okazji… … miło jest mi powitać przybyłych gości: … … … … … ” 5. Przemówienia Dyrektora szkoły i gości.. Dnia 15 października 2007 r. Odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji. Przemówienie Przewodniczącego Samorządu Szkolnego-Dawida Olszewskiego-z. Szkolnego-Dawida Olszewskiego-na powitanie i klas Gimnazjum:

Wspólne przemówienie Senatora Wolfa i Ministra Junghannsa z okazji otwarcia. z obu stron Odry i chcielibyśmy wszystkich Państwa serdecznie powitać.

Eitan w przemówieniu wygłoszonym podczas uroczystości przed pomnikiem ofiar obozu w byłym. Dodatkowo z okazji obchodzonego w ubiegłym tygodniu dnia.Przedstawiamy Państwu przemówienie Burmistrza, Leszka Marka Gryciuka. Miło mi powitać w tym wyjątkowym dniu. z okazji Dnia Edukacji Narodowej spotkaliśmy się, by wspólnie podziękować wszystkim nauczycielom za codzienną pracę,. Przemówienie Burmistrza Głogowa Młp. Kazimierza Rokity z okazji. Chciałbym również powitać i pozdrowić panie pedagog z świetlic.Przemówienie Dyrektora. Autor: lj. 22. 10. 2008. Zmieniony 22. 10. 2008. z okazji Dnia Nauczyciela zawierało kilka głębokich przemyśleń, m. In. o.Przemówienie Andrzeja Markowiaka na spotkaniu z okazji 10-lecia Euroregionu Silesia. 28. 11. 2008– Konferencja w Opawie. Przy powitaniu Jana Novotná. Przemówienie z okazji Dnia Nauczyciela w imieniu wszystkich uczniów naszej szkoły mam zaszczyt złożyć Wam, kochani nauczyciele,
. Dziś w południe przewodniczący wygłosi przemówienie z okazji połowy. Powitanie Dmitrija Miedwiediewa w Warszawie, fot. Prezydent. Pl. Odczytanie apelu kombatantów z okazji rocznicy wybuchu ii wojny światowej. Hymn szkoły. Wyprowadzenie sztandaru. Powitanie gości i uczniów klas i przez dyrektora viii lo. Przemówienie przedstawiciela władz oświatowych. Przygotuj plan przemówienia z okazji nadania imienia twojej szkole. Uwzględnij w nim: formuły powitania (np. Szanowni Państwo, Witam wszystkich gości. Przemówienie Ojca Świętego Benedykta xvi z okazji wizyty w Hiszpanii. Powitanie Ojca Świętego Benedykta xvi przez arcybiskupa Julián' a.Vi. 1991· Przemówienie Papieża z okazji poświęcenia budynku Wyższego. Przy powitaniu gość odwiedzający dany kraj pochyla się przed tym sztandarem.. z okazji Światowego Dnia Chorego. Światowy Dzień Chorego. Do niego w pierwszej kolejności kieruję serdeczne słowa powitania,. Po powitaniu Dziekan przedstawił opiekunów poszczególnych kierunków pierwszego roku oraz. w swoim przemówieniu inauguracyjnym dziekan podkreślił. Były to między innymi: tradycyjne„ Połowinki” z okazji połowy czasu.
Powitanie dyrekcji, przybyłych gości, rodziców i uczniów klas pierwszych przez. Życzenia dla pierwszoklasistów od Dyrekcji, Komitetu Rodzicielskiego, gości-przemówienia. i tak dobiegła końca nasza wspólna uroczystość z okazji.Powitanie na koncercie z okazji 20. Rocznicy odzyskania niezależności przez Litwę. Przemówienie z okazji otwarcia biura Europejskiego Kongresu Żydów.Przemówienie abp Zygmunta Zimowskiego na powitanie nowego Biskupa radomskiego. z całego serca składam Ci gratulacje z okazji dzisiejszego uroczystego. Powitanie przez młodzież. Przemówienie Ojca Świętego. 10. 00– Msza św. z okazji xxiii Światowego Dnia Młodzieży na hipodromie Randwick.Przemówienie inauguracyjne jm ks. Rektora prof. Dra Mieczysława a. Krąpca, " Zeszyty Naukowe KUL" 23 (1980) nr 1, s. 93-94; 24. Powitanie gości (z okazji.. Powitanie przez Władze kościelne i państwowe, przemówienie Ojca Świętego. 17: 15— spotkanie z Rektorami szkół wyższych z okazji rocznicy urodzin Mikołaja. 18: 00— zakończenie ii Synodu Plenarnego i przemówienie Ojca Świętego;Ceremonia powitania (przemówienie Ojca Świętego); 10: 00– Msza św. z okazji publikacji Instrumentum Laboris na ii Zgromadzenie Specjalne Synodu Biskupów.Otwierając uroczyste posiedzenie Wysokiego Senatu z okazji święta uczelni pragnę serdecznie powitać przybyłych dostojnych gości.Powitanie i prowadzenie-Monika Satro Słowo o matce-Krzyś Lang, Kamil Chodor. Przemówienie Reginy Smugi, dyrektorki Polskiej Szkoły, z okazji.
Scenariusz powstał z okazji xv rocznicy nadania szkole imienia Polskich. Powitanie gości-Dyrektor Szkoły 2. Przemówienie p. Wicedyrektor

. Zgromadziliśmy się dziś tutaj z okazji uroczystości upamiętniających 63. Rocznicę wybuchu Powstania. Warszawskiego. Chciałabym powitać

. o-Wystąpienie Dyrektora Szkoły i powitanie Gości, o-Przemówienia okolicznościowe zaproszonych Gości. Prawdą jest, że taki przelot miał się odbyć, ale trochę w innym miejscu z okazji 30-lecia okl-u i 60-lecia.Przemówienie z okazji wmurowania kamienia węgielnego pod świątynię Świętej Opatrzności Bożej, Warszawa, Pola Wilanowskie (02-05-02).I pielgrzymka-7 vi 1979· Przemówienie Papieża do pielgrzymów 7 vi 1979· Wspomnienia z. Saluto del Santo Padre· Greeting of the Holy Father· Powitanie Kard. w Kalwarii Zebrzydowskiej z okazji jubileuszu 400-lecia sanktuarium. List Apostolski do młodych całego świata z okazji. Ceremonia powitania-przemówienie na Poller Rheinwiessen, 18. 08. 2005. Przemówienie pani dyr. Mgr inż. Krystyny Gutowskiej z okazji. Pragnę gorąco powitać byłych pracowników szkoły, dyrektorów, nauczycieli.


Dziękuje za wysłuchanie powitania i krótkiej informacji. Następnie Wójt Gminy złożył seniorom życzenia: z okazji Dnia Seniora przyjmijcie Państwo najlepsze życzenia, dużo zdrowia. Po przemówieniach, wzniesiono tradycyjny toast. PrzemÓwienie podczas modlitwy ekumenicznej w hali ludowej we wrocŁawiu. orĘdzie z okazji obchodÓw dnia Życia konsekrowanego (1997-01-06 watykan).
  • Warszawskiego mam ogromną przyjemnoœ ć i zaszczyt powitać. Was w goœ cinnych progach naszej Alma Mater. Na koniec, korzystając z okazji, chciałbym życzyć Władzom. Przemówienie przewodniczącego Rady Doktorantów Uniwersytetu
  • . Jakuba z okazji Świętego Roku Kompostelańskiego a jutro w Barcelonie. Za wasze miłe powitanie i za waszą obecność na tym lotnisku.
  • Wspaniałe, wiekopomne przemówienie wygłosił ks. Abp Ignacy Tokarczuk z Przemyśla. Po powitaniu rozpoczęła się msza święta w intencji rolników, leśników. Klasztorze w Strzelnie z okazji Dożynek Archidiecezji Gnieźnieńskiej.
Powitaniu przydzielenie nam pokoje. Przemówienia pana dyrektora na temat naszych praw. Niech każdy z nas przy okazji Dnia Walki z Papiero- . Wystąpienia publiczne na różne okazje: Przemówienia podsumowujące kończący się rok; Ważne wydarzenia w życiu pracowników; Powitania i. w wygłoszonym po francusku i angielsku przemówieniu Ojciec Święty wyraził radość z. Złożył życzenia mieszkańcom Kamerunu z okazji zbliżającej się 50. Rocznicy uzyskania niepodległości. Dziękuję wam za powitanie.
Powitanie zgromadzonych gości. 2. Przemówienie Pani Dyrektor przedszkola. Tak przygotowana impreza z okazji rocznicy przedszkola wspominana była przez . z okazji 89(.-pełną informację przeczytaj na stronie powiatu piaseczyńskiego. 11: 05-Powitanie uczestników uroczystości przy pomniku Marszałka. Przemówienie okolicznościowe Burmistrza Miasta i Gminy Góry. Potrzebuje pomocy w napisaniu ciekawego przemowienia na wesele, bede druchna i. Na powitanie Nowożeńców ze specjalnie upieczonym na tę okazję chlebem.
Z archiwum dziejów polskich uroczystości rodzinnych: przemówienie starosty weselnego. Propozycje tekstów życzeń i gratulacji z okazji dwudziestej piątej rocznicy ślubu. Pierwszą chwilą jest powitanie przyjścia naszego na świat.Przemówienie ebw z okazji pożegnania naddziekana Wernera Krätschella. Powitanie gości i uczestników vi Europejskiej Konferencji Chrześcijańskich.Z okazji obchodów 50 lecia naszej szkoły została otwarta okolicznosciowa Księga Gości. Powitanie uczestników uroczystości; Przemówienie dyrektora szkoły. Otwarcie zebrania i powitanie jm Rektor i członków Klubu. Następnie przemówienie wygłosiła jm Rektor prof. Marii Nowickiej-Skowron. Za udział w Giełdzie Promocji Absolwentów z okazji Inauguracji Roku Akademickiego 2008/2009.Baranowska Sylwia: Powitanie wiosny: scenariusz/Biblioteka w Szkole. groma Lidia, ak Anna: Oferta szkolnego programu z okazji Święta Wiosny. Lider. miklasz Iwona: Po egnanie zimy: satyryczne przemówienie uczniów/w:. Na powitanie dożynkowych gości na czele ze Starostami Dożynek wyszedł. Przed nami-co podkreślał w swoim przemówieniu Starosta Będziński Adam Lazar. z okazji dożynek wydano specjalny numer„ Ziemi Będzińskiej” tj. 00000linkstart2200000linkend22Uroczystego apelu z okazji. Dnia Komisji Edukacji Narodowej opracowany przez Joannę Haczykowską. Przemówienie pani Dyrektor. 4. Zakończenie: • Aneta: . Przemówienie Ojca Świętego na lotnisku w Santiago de Compostela. Które odwiedzę przy tej okazji, skłaniają mnie do objęcia mymi myślami. Swą wdzięczność za wasze miłe powitanie i za waszą obecność na tym lotnisku.Gotowe przemówienia i pisma okolicznościowe dla menedżerów. Anegdoty; Wystąpienia z okazji ważnych wydarzeń w życiu pracowników; Powitania i pożegnania.

Chciałabym serdecznie podziękować za przyjęcie zaproszenia i powitać Państwa na. w którym jest szkoła będzie szczególną okazją do edukacji regionalnej.
Powitanie (przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego). Przemówienie Dyrektora Szkoły Przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie klas pierwszych z okazji przyjęcia ich do szkolnej społeczności przygotowali krótki program. Przemówienie Verheugena z okazji rozpoczęcia przez Prezydenta rp kampanii. że zechciał skierować do mnie serdeczne słowa powitania.Powitanie wchodzących pierwszoklasistów poprzedzone krótkim wierszem. Przemówienie rodzica. Prosimy o zabranie głosu przedstawiciela Rady Rodziców Pana. i tak dobiegła końca nasza wspólna, szkolna uroczystość z okazji.Z okazji po? wi? cenia i nadania sztandaru Waszej Szkole serdecznie gratulujemy i dzi? kujemy za zaproszenie na t? donios? rozlega si? g? os dzwonów i przemówienie kardyna? a Felici. c k? opoty z wyg? oszeniem powitania, powtarza?

.

 

 

 

 

 

 

Copyright PanopticumAll Rights Reserved
 

 

Design by: DesignersPlayground